Obsługa informatyczna firm z BFGroup​

Obsługa informatyczna firm to kompleksowe, maksymalnie indywidualne rozwiązania, stworzone na potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Tu nie ma konieczności korzystania z gotowego pakietu. Więcej! Nawet nie ma potrzeby dokładnego sprecyzowania swoich potrzeb – odpowiedni audyt sprawi, że nasze usługi informatyczne dla firm są w 100% dopasowane do potrzeb, i to zarówno te realizowane w sposób jednorazowy, jak i ciągły, długofalowy. Tworzenie oprogramowania, kolokacja systemów, helpdesk IT, wprowadzanie różnego rodzaju systemów (ostrzegawczych, sygnalizacji włamania, detekcji gazów itd.), konsulting IT – to tylko niektóre z usług, które oferujemy naszym klientom.

Usługi informatyczne dla firm​

Naszym klientom oferujemy nie tylko długofalową współpracę. Jednorazowe usługi informatyczne dla firm to wiele różnych działań, które dostosowane i wprowadzone w strukturę organizacji, mogą pomóc jej się rozwijać. I to na wielu płaszczyznach! Tworzenie serwerów dedykowanych do potrzeb klienta, instalacje światłowodowe, systemy bezpieczeństwa, kolokacje – to tylko niektóre usługi IT dla firm, które cechuje wysoki zwrot z inwestycji.

Obsługa informatyczna dla firm

Obsługa informatyczna dla firm to działania prowadzone w sposób ciągły, rozliczane w klarowny dla obu stron sposób. Opieka systemowa może obejmować wiele zagadnień, takich jak zarządzanie i nadzór nad zasobami, monitoring czy bieżące automatyzacje. Realizacja planów zazwyczaj określana jest w systemie rocznym, z ściśle wyznaczonymi celami oraz budżetem, z naciskiem na sprawną komunikację i wywiązywanie się z zadań w wyznaczonym terminie. Sprawdź, jakie są możliwości.

Helpdesk IT

Helpdesk IT to obsługa informatyczna dla firm obejmująca bieżące zgłaszanie przez pracowników problemów informatycznych, wraz z błyskawicznym ich rozwiązywaniem przez nasz zespół. To zmniejszenie do minimum strat zasobów czasowych, poświęconych na poszukiwania specjalisty do każdego wypadku, to szybkie i wygodne zgłaszanie problemów przez całą organizację, począwszy od pojedynczych pracowników. Helpdesk IT to jedna z tych usług, po którą przedsiębiorstwa sięgają najczęściej.

Konsulting IT

Doradztwo w zakresie wykorzystania systemów informatycznych oraz ustalenia potrzeb firmy w zakresie IT to ważny element naszych działań. Wychodzimy z założenia, że klient nie musi znać i rozumieć złożoności infrastruktury IT – a my, jako specjaliści, potrafimy w zrozumiały sposób wytłumaczyć możliwości i zaproponować rozwiązania, które mogą pomóc rozwijać się przedsiębiorstwu i rozwiązywać problemy, z którymi się mierzy. Dobrze przeprowadzony konsulting IT to narzędzie, które pozwala dostosować późniejszą usługę idealnie do potrzeb.

Dla kogo?

Obsługa informatyczna firm to rozwiązanie dla przedsiębiorstw z różnych sektorów i różnych wielkości. To inwestycja, która się „zwraca” w wielu aspektach – od odciążania pracowników, przez przyśpieszenie wielu procesów w firmie, aż przez zdjęcie ciężaru odpowiedzialności za całą infrastrukturę u pracowników i managerów, którzy często nie są odpowiednio przygotowani do tego zadania. Konsulting IT pozwala na określenie potrzeb firmy – warto się na niego zdecydować w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy obsługa informatyczna dla firm to dobre rozwiązanie.
Jak zacząć?
O ile firma nie ma ściśle określonych potrzeb (kolokacja systemów, bezpieczeństwo IT, systemy ostrzegawcze), warto rozpocząć współpracę od audytu i konsultingu, który pozwoli na ocenę realnych potrzeb firmy. Obsługa informatyczna firm powinna być w 100% dopasowana do potrzeb – tylko wtedy zyskujemy pewność zadowolenia i zwrotu z inwestycji.
Dlaczego BFGroup?
Jesteśmy zespołem specjalistów z Wrocławia, któremu zaufało już setki firm. Mamy doświadczenie, mamy umiejętności i odpowiednie podejście, które chętnie wykorzystujemy, realizując potrzeby naszych klientów w szerokim zakresie – nasze usługi informatyczne dla firm są zawsze w 100% dostosowane do potrzeb klienta. Więcej? Mamy sympatyczny zespół, który potrafi przełożyć język IT na nasze i nawet o najtrudniejszych problemach rozmawiać w sposób całkowicie zrozumiały dla każdego, niezależnie od zajmowanego stanowiska i jego wiedzy na temat IT.
IT musi działać ramię w ramię z biznesem.
I pozwalać mu się rozwijać!

Budujemy przewagę konkurencyjną firm
Obsługa informatyczna firm to nie jest usługa, która żyje w oderwaniu od rzeczywistości biznesowej klienta. To nie jest usługa, którą wybierają tylko wielkie korporacje. To nie jest usługa, która obiecuje przepalenie budżetu na skomplikowane programy, do których obsługi potrzeba przeszkoleń i wdrożeń. Nasze usługi informatyczne dla firm to rozwiązania, które pomagają przedsiębiorstwom zrobić krok do przodu. I o to chodzi!

Jak to robimy?

->Przyśpieszamy zadania i automatyzujemy te, które zespoły wykonują każdego dnia -> zaoszczędzając czas i pieniądze
->Aktualizujemy oprogramowanie i wdrażamy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo od wycieku danych
->Tworzymy oprogramowanie, które pasuje do potrzeb organizacji, jak świetnie skrojony garnitur
->Tworzymy systemy, które zapewniają bezpieczeństwo i spokój: systemy detekcji gazów, włamania i napadów, pożaru i więcej
->Nasz Helpdesk IT pozwala na szybkie i bieżące naprawy informatyczne, bez konieczności poszukiwania zewnętrznych specjalistów
->Obsługa informatyczna firm pozwala zaoszczędzić środki finansowe na zatrudnianiu specjalistów na etat czy kupowaniu oprogramowania
na własną rękę


Jak wybrać odpowiedni zespół? Zdajemy sobie sprawę, że porównywanie ofert agencji IT może być – z różnych względów – karkołomnym zadaniem. Zdajemy sobie sprawę, że zbieranie wycen może zabierać ogromną ilość czasu. Zdajemy sobie sprawę, że z punktu widzenia laika, wiele usług jest niezrozumiałych, a oferowane rozwiązania mają wiele niewiadomych. Dlatego warto się z nami skontaktować i zobaczyć – jak współpracujemy, jak rozmawiamy, jakie rozwiązania proponujemy. I już na tym, początkowym etapie, sprawdzić, że warto!